whatsapp
ExPulse
ExPulse

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

ExPulse ExPulse

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

 


 

Kaliteli çevre, sağlıklı yaşam ilkesi ile yola çıkmış olan firmamız endüstriyel toz ve gaz filtreleme ekipmanlarının üretiminde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ile kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiştir.

 

Endüstriyel proseslerde açığa çıkan gaz ve tozlar insan sağlığını, çevremizi, üretim tesisimizi, üretim ekipmanlarımızı, üretmiş olduğumuz ürünleri olumsuz etkilemektedir. Kirleticilerin ortamdan uygun ve güvenli şekilde uzaklaştırılması insan sağlığı ve temiz çevrenin yanında kalite ve karlılığı da artırmaktadır.

 

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ATEX sertifikalı Ex-Proof filtrasyon sistemleri ile yangın ve patlama risklerinizi en aza indiriyoruz. Oluşabilecek yangın ve patlamalarda ise yangın ve patlama etkisini almış olduğumuz önlemler ile minimize ederek güvenli çalışma koşulları sunuyoruz.

 

Çalışan sağlığını, doğayı, üretim tesisinizi ve ekipmanlarınızı üretmiş olduğunuz ATEX sertifikalı Ex-Proof toz toplama sistemleri ile tozdan arındırmakla kalmıyor, yangın ve patlamadan koruyoruz.

 

 

Uzman kadromuz ile insan sağlığına ve çevreye önem veren müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli, yenilikçi, kaliteli, ekonomik ürünler geliştirmeye ve üretmeye devam edeceğiz.

 

Doğamız, geleceğimize bırakılan en değerli mirastır.