whatsapp
ExPulse
ExPulse

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

ExPulse ExPulse

Menü

Teknik Servis

Teknik Servis

Teknik Servis

Teknik Servis Anlayışımız


Ürünlerimizin uzun süre ilk günkü gibi yüksek performanslı çalışmasını sağlamak için konusunda uzman ve deneyimli teknik ekibi ile teknik servis hizmetini sunmaktayız. Teknik servisimiz 7/24 hizmet politikası ile tüm teknik problemlerinize en üst düzeyde çözümü en kısa sürede en doğru şekilde sunmayı amaç edinmiştir.

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirilmektedir.

Tüm ürünlerimizin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda  eğitimli teknik servis personelimiz tarafından sağlanmaktadır.


 Teknik Servis Olarak Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler


 1. Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Ürünlerimizin alımından önce, montaj yeri, elektrik, hava, toz emiş sistemleri ve üretim için gerekli ihtiyaçların belirlenmesinde müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık ve keşif hizmetidir. Satış temsilcilerinin yönlendirmesiyle, uzman teknik personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapılır ve rapor halinde sunulur.


 2. Satış Sonrası Servis Hizmetlerimiz

Yerinde Montaj + Eğitim; Satış sonrasında verdiğimiz taahhütlere sadık kalarak ürünlerimizin montajları yapılır, bakım ve program eğitimleri verilmektedir.

Bakım ve Onarım; Garanti süreleri dolmuş makinelerin, arızalarına müdahale, periyodik bakımlarının yapılması ve cihazın tam fonksiyonel ve faal tutulması için yetkili teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmetleri kapsar. Periyodik bakımlar üretici firmaların belirlediği esaslar doğrultusunda yapılır.

Garanti Dışı / Sözleşme Dışı Servis Hizmetleri; Garanti Süresi dolmuş ve bakım sözleşmesi bulunmayan makinelere ücreti karşılığı verdiğimiz hizmetleri kapsar.

Demontaj + Yer Değişimi, Servis Hizmetleri; Ürünlerin bulunduğu yerden yeni yerine taşınması ve montajının yapılarak, faal olarak teslim edilmesidir.

Uzaktan Erişim ile Arıza Tespiti / Giderimi (Teleservis Hizmeti); Altyapısı olan makinelerimizde verdiğimiz bu hizmetimiz, modem aracılığıyla çevrimiçi çalışan bir teknik servistir. Fabrikamızda bulunan teknik ekip, modem aracılığıyla müşterinin makinesine doğrudan bağlanarak tüm sayısal kontrol verilerine doğrudan erişim sağlarlar. Bu sayede makine üzerinde gerçek zamanlı olarak teknik müdahaleler gerçekleştirilerek servisin etkisi arttırılmaktadır.